İPTAL VE İADE KOŞULLARI

İptal Koşulları

Siparişinizi oluşturduktan sonra herhangi bir sebepten dolayı vazgeçerseniz ilk bir saat içerisinde iptal işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İptal işlemini Hesabım>Siparişlerim menüsünden gerçekleştirebilirsiniz. İlk bir saat içerisinde iptal etmediyseniz ürün tesliminden sonra iade sürecini yürütebilirsiniz.

İptal edilen siparişinizin geri ödeme işlemi aynı gün başlatılır. Bankanızdaki sistemlere bağlı olarak 1 veya 2 işgünü içinde hesabınıza ürün bedeli iadesi gerçekleştirilir.

 

İade Koşulları

Dericibey’den satın aldığınız ürünler teslim aldığınızdan itibaren tüketici kanunu gereği 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade işlemini Hesabım>Siparişlerim menüsünden başlatabilirsiniz

İade yapılacak ürünlerin etiketleri veya bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmemiş olunmalıdır.Ürün kullanılmamış ve yeniden satılabilir vasfı bozulmuş olmamalıdır.

Ürünü aynı kargo firması ile ve fatura evraklarıyla birlikte iade adresimize göndermeniz gerekmektedir.Bu adres dışında başka bir adrese gönderilen ürünün iadesinde Dericibey sorumluluk kabul etmeyecektir.

İade adresimiz:

Masko Mobilya Kenti 3B/1 Blok No:28 Başakşehir /İstanbul

Tarafımıza ulaşan ürün müşteri hizmetlerimiz tarafından 3 ila 5 iş günü içerisinde incelenir. İadeye engel bir durum olmaması halinde e posta ile bilgilendirme sağlanarak, ödeme yaptığınız kanallar üzerinden para iadeniz gerçekleştirilir.